Bigbank

By | July 11, 2018

Vienas didžiausių Baltijos šalyje veikiančiųbankų, teikiančių vartojamojo finansavimo paslaugas, buvo įkurtas 1992 m. BIGBANK yra Estijos bendrovė, kurios filialas nuo 2007 – ųjų  veikia ir Lietuvoje. Įmonės paslaugos jau įvertintos tarptautiniu mastu, pelniusios klientų pasitikėjimą ne tik Estijoje ar Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Olandijoje, Suomijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Vokietijoje bei Švedijoje. BIGBANK nurodoma misija apibrėžia jų veiklos principus ir vertybes, tai – paprastas finansavimas žmonėms, siekiantiems pagerinti savo gyvenimo kokybę. Įmonėje plėtojama socialinės atsakomybės politika: siekiama sudaryti geras sąlygas darbuotojams, remiami kultūriniai renginiai, socialiniai bei labdaros projektai, sporto ir kitos iniciatyvos.

Kreditai privatiems klientams

Įmonė siūlo skirtingų dydžių ir rūšių kreditus privatiems klientams.

  • Suteikiamos greitos paskolos iki 7 tūkst. litų. Joms nereikia užstato, prašymo teikimas ir registracija vyksta greitai ir paprastai. Atsakymas dėl kredito suteikimo pateikiamas per 24 valandas nuo prašymo registravimo. Suteikiamos itin palankios grąžinimo sąlygos: visas grąžinimo laikotarpio terminas gali tęstis iki 60 mėnesių (5 metai).
  • Ilgiau užtrunka didesnio kredito prašymo svarstymas, tačiau vartojamasis kreditas be užstato suteikiamas net iki 34 tūkst. litų, atitinkamai pritaikomas ir tinkamas grąžinimo grafikas.
  • Suteikiamas ir didesnis vartojamasis kreditas, jeigu jo suma viršija 34 tūkst. litų, reikalingas užstatas.

Paskolos, kreditai suteikiami asmenims, kurių amžius siekia 22 – 73 metus. Paskolos gavėjas turi turėti oficialias pajamas bei veikiančią sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke. Priimant sprendimą dėl kredito prašymo patenkinimo, atsižvelgiama į turimas pajamas, šeimoje išlaikomų asmenų kiekį, turimus kitus įsiskolinimus ir visą mokumo istoriją.

BIGBANK dažnai siūlo specialias sąlygas įvairiems kreditams gauti: taikomos akcijos, nuolaidos, pratęsiami grąžinimo terminai, papildomai paskolinami kreditai. Norint gauti vartojamąjį kreditą, prašymą pateikti galima bigbank.lt interneto svetainėje, loterijos „Perlas“ terminaluose, „PayPost“ skyriuose, BIG BANK aptarnavimo filialuose, taip pat paskambinus trumpuoju klientų aptarnavimo numeriu 1388. Jeigu prašymai ir registracijos formos pildomi internetu, atvykti į aptarnavimo skyrių nereikia, asmens tapatybė patvirtinama prisijungus prie elektroninės bankininkystės sistemos.

Paslaugos verslui

BIGBANK teikia didelius apyvartinius kreditus verslo klientams,  verslo paskolos suma gali siekti iki 3,5 mln. Lt. Turėdama daugiau kaip 20 metų patirties dirbant finansų ir skolinimo rinkoje, BIG BANK gali suteikt didesnius ir mažesnius kreditus verslui, preliminarų sprendimą dėl paskolos suteikimo pateikdami  operatyviai – per 24 val. Verslo įmonėms taip pat gali būti suteikiama banko garantija.

Daugiau informacijos

Išsamesnę informaciją apie kreditų, paskolų ir kitų paslaugų teikimo sąlygas galima sužinoti interneto svetainėje bigbank.lt, taip pat paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 1388, susisiekus elektroniniu paštu info@bigbank.lt, naudojantis „Skype“ programa (vartotojo vardas: bigbank_lt), ar įjungus tiesioginio pokalbio su konsultantu funkciją bigbank.lt svetainėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *