Greitos paskolos dirbantiems užsienyje

By | April 9, 2019
Greitos paskolos dirbantiems užsienyje

Į užsienį emigravę ir ten dirbantys mūsų tautiečiai tikrai negyvena kaip karaliai. Jų atlyginimas tikrai yra solidus jį lyginant su vidutiniu atlygiu Lietuvoje. Bet nereikėtų pamiršti, kad už tą atlyginimą žmonės dar turi gyventi mokėdami europietiškas kainas. O nuoma, maistas ir visa kita tikrai kainuoja daugiau nei Lietuvoje. O jei dar iškyla bėdų (sveikatos ar kitokių) ir reikia atverti piniginę plačiau, tai tas europietiškas atlygis ne ką ir pagelbėją. Tuomet ir emigrantai ieško kaip čia gavus paskolą…

Bet emigracija irgi yra rizika, nes kaip emigrantas tu negali gauti paskolos tokios sąlygomis kaip vietinis. Mūsuose gyvenantys piliečiai gali gauti paskolą iš banko, kredito unijos ar greitųjų paskolų bendrovių. Pasirinkimas – didelis. Nori gali netgi rinktis tarp trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų, tarp vartojimo ir greitųjų paskolų. Aišku, kad toks pasirinkimas galioja tik idealiomis sąlygomis, kai visos kortos sukrenta kaip reikia: kai nėra per didelių įsiskolinimų ir neslegia skolos, kai yra stabilios pajamos, kai yra gera kredito istorija… Bet yra atvejų, kai pasirinkimas gali būti sumažintas net ir mūsuose gyvenančiam tautiečiui: pvz paskolos bedarbiams išduodamos ne visur ir ne visomis aplinkybėmis. Tas pats galioja ir turintiems blogą kredito istoriją ar per daug įsiskolinimų.

Kaip gauti paskolą emigrantui?

Bet čia dirbantiems užsienyje yra dar blogiau, nes jie neturi tokio plataus pasirinkimo kaip mūsuose gyvenantys ar kaip anos šalies vietiniai. Bankai ir kitos kredito įstaigos labai nenoriai suteikia paskolas užsieniečiams. Taip išeina, kad paskolos dirbantiems užsienyje lietuviams gali būti problema be išeities. Na, bent jau bandant tokią paskolą gauti užsienyje. Kartais pavyksta pasiskolinti ir ten, bet sąlygų – nors vežimu vežk. Ir pragyventi šalyje reikia daug metų, ir nuolatinį būstą turėti, ir gerą darbą…

Bet gera žinia emigrantams yra tokia, kad paskolos dirbantiems užsienyje yra išduodamos Lietuvoj. Aišku, gal tai nebus labai jau didelis pasirinkimas, nes bankai, o tuo labiau kredito unijos vargu ar sutiktų paskolinti emigrantui, bet tarp greitųjų paskolų bendrovių galimybių tikrai atsiras. Greitos paskolos dirbantiems užsienyje yra viena iš lengviausiai gaunamų paskolų, nes išdavimo standartai čia yra mažiausi ir pats procesas – paprasčiausias. Tokia greita paskola emigrantams gali būti gaunama tiesiog internetu ir todėl emigravusiam tautiečiui nereikia grįžti atgal į Tėvynę, kad pasiskolinti. Reikia tik internetu pateikti paraišką ir pažymėti, kad norima pasiskolinti dirbant ir gyvenant užsienyje. Įvertinęs greitos paskolos tiekėjas turėtų dar minučių bėgyje užtvirtinti sandorį. Kartais tai gali užtrukti, bet dažniausiai atsakymas yra teigiamas. Daugiausia šansų gauti paskolą emigrantui yra jei skolinamasi iš ten jau patyrusio tiekėjo, kaip kad bigbank.

Taip yra išduodamos greitos paskolos dirbantiems užsienyje. Galimybės yra kiekvienam emigrantui, reikia tik jomis pasinaudoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *