Refinansavimas – pagalba tada, kai jos labiausiai prireikia

Suvaldyti visas skolas gali atrodyti labai rimtas darbas. Įmanomas, tačiau rimtas ir dažniausiai tenka kreiptis į specialistus, kad jie padėtų susitvarkyti su finansinėmis problemomis. Dažniausiai teikiamas paskolų refinansavimas, tačiau taip pat papildomai galima gauti ir daug nemokamų konsultacijų, kurios turėtų padėti susitvarkyti su begalinėmis išlaidomis, kurios labai dažnai būna neapgalvotos ir visiškai nereikalingos. Būtent refinansavimo… Read More »

Greitos paskolos dirbantiems užsienyje

Į užsienį emigravę ir ten dirbantys mūsų tautiečiai tikrai negyvena kaip karaliai. Jų atlyginimas tikrai yra solidus jį lyginant su vidutiniu atlygiu Lietuvoje. Bet nereikėtų pamiršti, kad už tą atlyginimą žmonės dar turi gyventi mokėdami europietiškas kainas. O nuoma, maistas ir visa kita tikrai kainuoja daugiau nei Lietuvoje. O jei dar iškyla bėdų (sveikatos ar… Read More »

Kaip pasiskolinti internetu be užstato?

Pakalbėkime apie dalyką, kuris domina daugiausia lietuvių – paskolas be užstato. Gauti tokią paskolą, o dar internetu, yra kiekvieno lietuvio svajonė. Nebent žmogus yra pasiturintis, bet ir tai negarantuoja, kad paskolos be užstato bus išvengta. Dirbant užsienyje, uždirbant po kelias “štukas” eurų per mėnesį ir tokios paskolos vis tiek gali reikėti. Priežasčių tam yra labai… Read More »

Įsipareigojimų refinansavimas

Įsipareigojimų augimas gali grėsti kiekvienam, kuris nori pasiskolinti. Atrodo, kad pirmą kartą pasiskolini tik šiek tiek, tik konkrečiai situacijai, bet nespėji sureaguoti ir matai, kad reikia dar vienos paskolos. O po to – jei viskas gerai – gali sekti ir dar viena, ir dar viena, ir dar viena… Taip žmonės gali net nepajutę to atsidurti… Read More »

Smspinigai

„SMSpinigai“ – tai lengvas būdas pasiskolinti pinigų, kai jų labiausiai reikia. Kreditai suteikiami užsiregistravus internetu arba SMS žinute. Išskirtinis kredito suteikimo būdas – užstatu paliekant savo automobilį. Greitas kreditas ir vartojamoji paskola „SMSpinigai“ sudaro galimybę skolintis kreditus nuo 150 iki 10 000 litų. Priklausomai nuo sumos dydžio, kreditas arba vartojamoji paskola gali būti grąžinami per… Read More »

Momentcredit

Lietuvos žmonėms puikiai pažįstamas finansinių paslaugų vardas  „Moment Credit“. Įmonė jau keletą metų sėkmingai teikia vartojamųjų kreditų paslaugas, kuriomis yra pasinaudoję jau daugiau kaip 100 tūkst. klientų. Bendrovė yra viena pirmųjų mūsų šalyje pritaikiusi supaprastintą skolinimo modelį, kai kreditai suteikiami prašymus paprastai ir greitai pateikus internetu ar SMS žinute. „MomentCredit“ yra Lietuvos vartojimo lizingo ir… Read More »

Credit24

Lietuvoje nuo 2007 – ųjų metų „Credit24“ vardu veikianti bendrovė teikia vartojamąsias paslaugas. Ji priklauso tarptautinei suomių įkurtai „MCB Finanse Group“ grupei, kurios veiklos sritis kreditų teikimo rinkoje sėkmingai plečiasi ir į kitus žemynus. Tarptautinį pasitikėjimą grupės įmonės pelnę Suomijoje, Baltijos šalyse ir Australijoje, kur vykdo savo veiklą. Minėtose vietose „MCB Finanse Group“ paslaugomis iš… Read More »

Popkreditas

„Popkreditas“ – tai galimybė paprastu būdu pasiskolinti greitą paskolą iki 10 tūkst. litų. Paskolų grąžinimo terminas siekia 36 mėnesius (3 metus), todėl klientams sudaromas platus spektras palankių kredito gavimo ir grąžinimo variantų. Kas gali gauti kreditą? Jeigu susidomėjote, kokias paskolas teikia „Pop kreditas“ ir išsirinkote patraukliausią variantą, labai svarbus vienas pirminių žingsnių – įsitikinti, ar… Read More »

Paskoliukas

„Pinigai, ištiestos rankos atstumu“, – sako „Paskoliukas“, siūlydamas greitai ir paprastai pasiskolinti nedidelį vartojamąjį kreditą iki 3500 litų, suteikiant jam 55 dienų grąžinimo terminą. Toks šūkis tikrai nėra klaidingas, nes įmonė specializuojasi greitų kreditų teikime. Kaip gauti paskolą? Gauti kreditą iš „Paskoliukas“ – 123 kaip lengva. Tai tikrai ne tokia finansinė procedūra, kuriai reikėtų ruoštis… Read More »

Bobutės paskola

Šis kredito teikėjo vardas Lietuvoje žinomas jau keleri metai. UAB „Bobutės paskola“ įsikūrė 2010 – aisiais, įmonės siekiai aprėpia tokias užduotis, kaip išlikti dėmesinga kiekvienam klientui, užsitarnauti geranoriškų bei patikimų klientų ir partnerių pasitikėjimą, suteikti palankias pasiskolinimo sąlygas, atsižvelgiant į paskolos gavėjo galimybes, mažinti nemokių klientų įsiskolinimo lygį. „Bobutės paskola“ suteikia greitas paskolas, kurių grąžinimas… Read More »