Įsipareigojimų refinansavimas

By | August 3, 2018

refinansavimasĮsipareigojimų augimas gali grėsti kiekvienam, kuris nori pasiskolinti. Atrodo, kad pirmą kartą pasiskolini tik šiek tiek, tik konkrečiai situacijai, bet nespėji sureaguoti ir matai, kad reikia dar vienos paskolos. O po to – jei viskas gerai – gali sekti ir dar viena, ir dar viena, ir dar viena… Taip žmonės gali net nepajutę to atsidurti tikrame paskolų sūkuryje. Atrodo, kad ėmei paskolas tik tada, kada reikėjo, bet dabar matai, kad prisikaupė jų tiek, kad net sunku išsimokėti. Viena, dvi, trys, keturios… Skirtingi greitieji kreditai iš skirtingų kreditorių, net kelios skirtingos palūkanų normos… Rezultate turima tiek įsipareigojimų iš tiek skirtingų kreditorių, kad net nežinia ką reikėtų daryti…

Na, bent jau taip jausdavosi žmonės anksčiau, kai prisikaupdavo daug skirtingų įsipareigojimų net keliems skirtingiems kreditoriams (tam pačiam kreditoriui turėtų kelis skirtingus įsipareigojimus yra beveik neįmanoma). Šiandien jau yra kiek kitaip, nes šiandien tokie žmonės gali ne taip jau sudėtingai gauti įsipareigojimų refinansavimo paslaugą. Tai yra kažkas naujo ir ypatingo, ko unikalumą perteikti gali būti ne taip lengva.

Paprasta paskola ar paprastas greitasis kreditas internetu gali išduota tik pagal iš anksto numatytas sąlygas. Jas nustato ne tik patys kreditoriai, kurių galutinis tikslas yra pelnas, bet ir valstybė, kuri siekia sumažinti probleminių klientų skaičių kreditų rinkoje. Todėl greitieji kreditai suteikti gali būti ne visada. Jei įsipareigojimų yra per daug, tuomet pasiskolinti papildomai gali būti sudėtinga ar net neįmanoma.

Bet įsipareigojimų refinansavimas yra labai įdomi paslauga, kuri yra skirta ne kam kitam, bet būtent tokiems asmenims, kurie turi daug įsiskolinimų ir negali jų grąžinti bei negali pasiimti dar vieno greitojo kredito. Tokios paskolos tikslas – padėti daug įsipareigojimų sukaupusiems asmenims, kurie su refinansavimo pagalba galėtų šias skolas padengti ir eigoje sumažinti bendrą palūkanų normą (BVKKMN). Kaina gali sumažėti skirtingai: kai kurie kreditoriai gali ją sumažinti keliais procentais. Kiti – net iki pusės. O dar kiti – palūkanų nesumažins, bet suteiks unikalią progą pasiskolinti papildomai, kai įprastas greitasis kreditas internetu ar vartojimo paskola pasidaro neprieinami (-os).

Todėl įsipareigojimų refinansavimas yra kažkas naujo ir įdomaus. Tai yra paskola, kuri pagelbės eiliniam įsiskolinusiam asmeniui susitvarkyti su savo įsipareigojimais ir net pasiskolinti virš tos sumos, kai kiti kreditoriai atsisako suteikti bet kokią kitą paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *