Kaip pasiskolinti internetu be užstato?

By | November 22, 2018

Pakalbėkime apie dalyką, kuris domina daugiausia lietuvių – paskolas be užstato. Gauti tokią paskolą, o dar internetu, yra kiekvieno lietuvio svajonė. Nebent žmogus yra pasiturintis, bet ir tai negarantuoja, kad paskolos be užstato bus išvengta. Dirbant užsienyje, uždirbant po kelias “štukas” eurų per mėnesį ir tokios paskolos vis tiek gali reikėti. Priežasčių tam yra labai daug ir mes čia jų nesusirinkome narplioti.

Mes čia panarpliosime kiek kitą klausimą: kaip gauti paskolą internetu be užstato? Šiandien tokias paskolas internetu galima labai lengvai ir jos suma gali būti iki 10 000 eurų. Tai – apvali sumelė, nemanote? O prie šios apvalios sumelės pridėkite faktą, kad ją galite gauti internetu ir turėsite tikrai patrauklų pasiūlymą. Jei nuspręsite be užstato bandyti skolintis ne internetu, tai suma gali būti dar didesnė. Bet dažniausiai tokios paskolos imamos internetu, tai apie jį ir pakalbėsime.

Nėra jokio pagrindo manyti, kad skolintis internetu yra kažkaip blogiau, rizikingiau ar dar kažkaip kitaip. Taip ypač dažnai mano senyvesnio amžiaus ir kirpimo žmonės, kurie dar nesusigyveno su internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Internetu skolintis tikrai nėra prasčiau. Daug kas pasakyti, kad yra priešingai – gauti paskolą internetu yra paprasčiau, greičiau ir visokeriopai geriau. Nereikia išeiti iš namų, gali palyginti daug kreditų vienus su kitais ir matyti, kuris tau yra geresnis ir dar daugiau. Žodžiu, skolintis internetu – vieni pliusai ir jokių minusų.

Bet ne visi moka tą daryti. Sakėme, kad yra daugiau senesnio kirpimo žmonių, kurie gal nemoka viso to ir nežino šitų procesų. Tai mes trumpai juos aptarsime ir paaiškinsime, kad visiems būtų supranta kaip reikia pasiskolinti internetu be užstato.

Pirma, atsiverkite naršyklę ir pasinaudokite pasirinktos paieškos sistemos pagalba. Į paieškos laukelį suveskite norimos paskolos raktažodžius. Šiuo atveju turėtumėte ieškoti “paskolos be užstato”.

Antra, ieškokite ne pačių kreditorių, kurių tikrai rasite net reklamose. Ieškokite kreditus palyginančius puslapių, kurios pateiktų jums svarbiausią informaciją apie skirtingus kreditorius. Tik patekę į puslapį jau turėtumėte matyti bent palūkanas bei minimalias ir maksimalias kredito sumas.

Trečia, tiesiog išsirinkite sudominusį pasiūlymą ir nueikite į to kreditoriaus puslapį. Dažniausiai ten nueisite tiesiog paspaudę ant kreditoriaus ikonos ar mygtuką “gauti kreditą”. Nebijokite – paspausdami tikrai nieko neįsipareigojate, o nuvykstate tik apžiūrėti paskolų be užstato pasiūlymų ir ar jie atitinka pateiktą informaciją. Kai matysite, kad viskas yra tvarkoje, tuomet belieka sekti instrukcija kreditoriaus puslapyje ir paskolą be užstato iki 10 000 eurų turėtumėte gauti labai greit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *