Paskoliukas

By | July 11, 2018

„Pinigai, ištiestos rankos atstumu“, – sako „Paskoliukas“, siūlydamas greitai ir paprastai pasiskolinti nedidelį vartojamąjį kreditą iki 3500 litų, suteikiant jam 55 dienų grąžinimo terminą. Toks šūkis tikrai nėra klaidingas, nes įmonė specializuojasi greitų kreditų teikime.

Kaip gauti paskolą?

Gauti kreditą iš „Paskoliukas“ – 123 kaip lengva. Tai tikrai ne tokia finansinė procedūra, kuriai reikėtų ruoštis mėnesių mėnesius, rinktis reikalingus dokumentus, o į finansinę įstaigą eiti „n“ kartų, kol pagaliau pavyktų gauti tai, ko prašoma. Kadangi „Paskoliukas“ teikia nedideles paskolas trumpam laikui, tai ir jų gavimo procesas labai paprastas. Pirmiausia reikėtų žinoti, kas gali gauti paskolą. Tai asmenys, kurie:

  • Yra bent 21 metų amžiaus LR piliečiai, turintys tai įrodančius dokumentus (ID kortelę arba pasą);
  • Turi teigiamą mokumo istoriją – be pradelstų ankstesnių mokėjimų, neįsiskolinę ir t.t.;
  • Tie, kurie turi oficialias nuolatines pajamas (informacija apie jas leis nustatyti, kokio dydžio sumą galima suteikti „Paskoliuko“ klientui);
  • Turi elektroninį paštą, sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke, naudojamą telefono numerį.

Jeigu asmuo atitinka šiuos minimalius reikalavimus, jis gali pasinaudoti pateikiamomis kainų lentelėmis arba patogia skaičiuokle, apsispręsti, kokio dydžio paskolos nori, ir užsiregistruoti bei pateikti prašymą. Tą padaryti labai lengva:

  • Asmuo turi užsiregistruoti „Paskoliuko“ interneto svetainėje ir tapti klientu. Užtruksite vos minutę, kol „Paskoliukas“ sukurs vartotojo profilį.
  • Prisijungęs sistemoje, klientas suves savo asmens duomenis ir pažymės, kokio kredito nori.
  • „Paskoliuko“ komanda darbo metu per keliolika minučių išanalizuos kliento duomenis ir pateiks atsakymą dėl kredito suteikimo.
  • Jeigu „Paskoliukas“ galės suteikti kliento pageidaujamą kreditą, bus galima iškart perskaityti paskolos sutartį ir sutikti su jos sąlygomis. Pinigai kliento sąskaitą pasieks per keliolika minučių. Kitu atveju, jeigu, pavyzdžiui, bus prašoma 3500 litų paskolos, tačiau asmeninė informacija rodys, jog turimos pajamos itin mažos, galbūt klientui bus siūlomas mažesnis kreditas. Klientas abiem atvejais turės galimybę sutikti su siūlomomis sąlygomis ir priimti kreditą, arba to nedaryti.

Šie greitieji kreditai gali būti suteikiami 15, 20, 30, 45 arba 55 dienų laikotarpiui – jo metu pagal nustatytą grafiką klientas turės grąžinti paskolą ir jos kainą.

„Paskoliuko“ blogas

Jeigu norite žinoti, kodėl verta skolintis iš paskoliukas.lt, kokie yra didžiausi finansiniai mitai ir jų paaiškinimai, kuo praktiška bei naudinga greita paskola, kada tikrai verta skolintis, o kada ne – apie tai galite skaityti nuolat atnaujinamame „Paskoliuko“ tinklaraštyje, adresu www.blog.paskoliukas.lt. Jame rasite daugiau žinias plečiančios įdomios informacijos, o atsakymų į konkrečius klausimus visuomet galite klausti „Paskoliuko“ komandos, skambindami telefonu 869030997, rašydami el. paštu info@paskoliukas.lt, susisiekdami „Skype“ programa (vartotojo vardas „paskoliukas“) ar ieškodami atsakymų DUK (Dažnai Užduodamų Klausimų) skiltyje, tinklapyje paskoliukas.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *