Popkreditas

By | July 11, 2018

„Popkreditas“ – tai galimybė paprastu būdu pasiskolinti greitą paskolą iki 10 tūkst. litų. Paskolų grąžinimo terminas siekia 36 mėnesius (3 metus), todėl klientams sudaromas platus spektras palankių kredito gavimo ir grąžinimo variantų.

Kas gali gauti kreditą?

Jeigu susidomėjote, kokias paskolas teikia „Pop kreditas“ ir išsirinkote patraukliausią variantą, labai svarbus vienas pirminių žingsnių – įsitikinti, ar atitinkate kredito gavimo reikalavimus. Kaip ir dauguma kitų kredito teikimo įmonių, „Popkreditas“ taiko tam tikras sąlygas, norintiesiems gauti paskolą. Kam to reikia? Siekiant užkirsti kelią piktnaudžiavimui, taip pat neprotingam skolinimuisi, kai iš tiesų nėra jokių pajamų skolai padengti, ir išvengti panašių nemalonumų. Dėl atsakingo finansinio elgesio politikos, norintiesiems gauti paskolą taikomi tokie elementarūs reikalavimai:

  1. Klientas turi būti LR pilietis, turėti tai įrodantį pasą arba ID kortelę.
  2. Klientas neturi būti paieškomas teisėsaugos.
  3. Klientas turi dirbti pagal oficialią darbo sutartį ir turėti nuolatines pajamas, ne mažesnes kaip 500 lt.
  4. Klientas turi turėti savo banko sąskaitą kuriame nors Lietuvos bankų.
  5. Kliento mokumo istorija turi būti pozityvi, neturėtų būti pradelstų įsiskolinimų.
  6. Kliento finansinių įsipareigojimų visos įmokos bendrai neturi viršyti 40 proc. mėnesio pajamų.

Tai yra ne tik būtini reikalavimai, norint gauti kreditą, bet ir ta informacija, pagal kurią „Pop kreditas“ ir jo komanda spręs, kokio dydžio suma gali būti paskolinama.

Kaip skolintis?

Norėdami pasiskolinti, klientai turi užsiregistruoti popkreditas.lt svetainėje, pateikti prašomus asmeninius duomenis, pervesti 1 ct registracijos mokestį į „Popkreditas“ nurodytą sąskaitą, pažymėti, kokios paskolos pageidauja. Išanalizavus ir apsvarsčius naujo kliento duomenis, greitai paaiškės sprendimas dėl kredito suteikimo. Jeigu „Pop kreditas“ negalės visiškai patenkinti kliento prašymo, gali būti pasiūlytas alternatyvus sprendimas. Radus bendrą sutarimą dėl kredito, klientui pervedami pinigai į tą sąskaitą, iš kurios jis pervedė 1 ct registracijos mokestį. Visas šis procesas, vykstantis darbo valandomis, gali užtrukti vos keliolika ar kelias dešimtis minučių.

Kaip grąžinti?

Siekiant užtikrinti maksimalų patogumą, klientai kreditą grąžinti gali keliais būdais, tačiau laikydamiesi to mokėjimo grafiko, kurį patvirtino gaudami paskolą. Sumokėti įmokas galima naudojantis elektronine bankininkyste ir pinigus tiesiogiai pervedant į nurodytą sąskaitą. Taip pat įmokos gali būti atliekamos „Lietuvos pašto“, „Perlo“ filialuose bei prekybos centruose „Maxima“.

Daugiau informacijos

Apie „Pop kreditą“ ir paskolų sąlygas daugiau informacijos galima rasti internete, svetainėje popkreditas.lt, paskambinus telefonu +37070080071, parašius el. paštu info@popkreditas.ltar atvykus į būstinę, adresu Ulonų g. 5, Vilnius. „Pop kreditas“ dirba nuo 8 iki 22 val. darbo dienomis, nuo 9 iki 22 val. savaitgaliais ir nuo 10 iki 18 val. šventadieniais. Turite klausimų? Susisiekite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *