Smspinigai

By | July 11, 2018

„SMSpinigai“ – tai lengvas būdas pasiskolinti pinigų, kai jų labiausiai reikia. Kreditai suteikiami užsiregistravus internetu arba SMS žinute. Išskirtinis kredito suteikimo būdas – užstatu paliekant savo automobilį.

Greitas kreditas ir vartojamoji paskola

„SMSpinigai“ sudaro galimybę skolintis kreditus nuo 150 iki 10 000 litų. Priklausomai nuo sumos dydžio, kreditas arba vartojamoji paskola gali būti grąžinami per 0,5 – 36 mėnesių. Taikoma lanksti premijų sistema tiems vartotojams, kurie paskolų teikėją „SMS pinigai“ rekomenduoja savo draugams. Kreditas suteikiamas įprastai užsiregistravus interneto svetainėje arba SMS žinute. Kliento duomenys išanalizuojami iškart juos pamačius sistemoje, operatyviai pateikiamas atsakymas dėl paskolos suteikimo ir į kliento sąskaitą pervedamas pageidaujamas kreditas.

Taikomos patogios kredito grąžinimo sąlygos, pasirenkant vieną iš apmokėjimo būdų. Pagal nustatytą grafiką įmokas galima atlikti naudojantis elektronine bankininkyste arba atvykus į specialias mokėjimo vietas: loterijos „Perlas“ terminalus, prekybos centrus „MAXIMA“, kioskus „Lietuvos spauda“ bei „R-Kiosk“. Norėdami pasitikslinti informaciją apie savo mokėjimo grafiką, galite prisijungti prie savo profilio svetainėje smspinigai.lt  arba susisiekti su konsultantu ir pasiteirauti.

Paskola už automobilį

„SMSpinigai“ neapsiriboja kreditų teikimu užsiregistravus internete ar SMS žinute, teikiama ir mažiau paplitusi, tačiau taip pat praktiška paskolų paslauga. Norintieji gauti vartojamąjį kreditą, tai gali padaryti užstatydami savo transporto priemonę, jeigu ji yra ne senesnė kaip 13 metų: automobilį, visureigį, motociklą, sniegomobilį, priekabą, autobusą, krovininį automobilį, mikroautobusą ir pan. Transporto priemonės, kuri užstatoma, kaina turi siekti bent 10 tūkst. litų. Paskola gali būti suteikiama tik pačiam užstatomo transporto savininkui, o ne trečiosioms šalims.

Ką reikėtų žinoti apie tokį paskolos gavimo būdą? Ji suteikiama asmenims, kurių amžius yra nuo 18 iki 60 metų, klientas su savimi turi turėti asmens dokumentą (pasą, ID kortelę arba vairuotojo pažymėjimą), draudimo polisą bei transporto priemonės registracijos liudijimą. Toks kreditas gali būti suteikiamas iki 5 metų laikotarpiui, kai kreditą sudarytų ne daugiau kaip 65 proc. automobilio kainos. šios paskolos gavimo privalumas – mažesnės palūkanos (nuo 3 proc. per mėnesį).

Svetainėje smspinigai.lt  pateikta registracijos forma, kurią pildant galima nurodyti duomenis apie užstatomą automobilį ir sužinoti siūlomas paskolos sąlygas. Kitas būdas gauti tokį kreditą – iškart atvežti automobilį į „SMS pinigai“ biurą, sužinoti transporto priemonės įvertinimą ir siūlomos paskolos sąlygas, pasirašyti sutartį, nuvykti į „Regitrą“ ir perregistruoti automobilį paskolos teikėjo vardu.

Kontaktai

Turint klausimų, atsakymų galima ieškoti smspinigai.lt portale, taip pat susisiekiant su „SMS pinigai“ konsultantais telefonu 86305204, el. paštu info@smspinigai.lt, „Skype“ programa (vartotojo vardas „SMSpinigai“. Įmonės būstinė yra Vilniuje, Žemaitės g., 21.
Klientai konsultuojami, teikiamos paskolos darbo metu: pirmadieniais – penktadieniais (08 h – 22 h), šeštadieniais – sekmadieniais (10 h – 20 h).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *