Vivus

By | July 11, 2018

Skolinimosi sistema priklauso bendrovei UAB „4finanse“, kuri yra narė „4finanse Group“, sėkmingai veiklą vykdančios Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Estijoje, Gruzijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje. Norint susisiekti su „Vivus lt“ konsultantais, galima bendrauti naudojantis tiesioginio pokalbio funkciją vivus.lt portale, skambinant telefono numeriu 8 700 77788 arba rašant elektroniniu paštu info@vivus.lt. Bendrovės būstinė įsikūrusi Kaune, Jonavos g., 254A.

Kreditų teikimo ypatumai

Finansinės sistemos „Vivus“ kreditų teikimo tvarka pasižymi šiais bruožais:

  • Teikiami kreditai nuo 250 iki 5000 litų;
  • Kredito grąžinimo terminas tęsiasi nuo 1 iki 24 mėnesių;
  • Skatinamas atsakingas požiūris į paskolas, todėl klientų prašymai nagrinėjami kruopščiai;
  • Taikomos gana žemos kreditų palūkanų normos;
  • Skiriamas išskirtinis dėmesys klientui, siekiama sudaryti jam palankias sąlygas;
  • Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialus;
  • Vykdomos akcijos, suteikiami ypatingi pasiūlymai ir kt.

Pageidaujant greito kredito iš Vivus.lt, operatyviausias būdas jį gauti yra teikti prašymą internetu. Norint tą padaryti reikia atlikti kelis pagrindinius žingsnius. Pirmiausia – „Vivus“ svetainėje pasirinkti norimą kreditą (pažymėti jo dydį ir grąžinimo termino), tuomet spausti „Teikti paraišką“. Kitame etape tereikia atsakyti į pagrindinius klausimus apie savo asmeninius duomenis, finansinę padėtį, užsiregistruoti, užpildant nurodytus registracijos laukus. Asmens tapatybės patvirtinimui naudojama elektroninė bankininkystė – todėl reikalinga pervesti 1 cento mokestį į Vivus.lt sąskaitą iš asmeninės sąskaitos. Vos pateikus šią informaciją, kredito bendrovės komanda ją išnagrinės ir priims sprendimą dėl paskolos suteikimo. Kaip įprasta tokiais atvejais, bus atsižvelgiama į asmens finansinę padėtį, jo turimus kitus įsiskolinimus ir visą mokumo istoriją, į dabartines nuolatines pajamas.

Jeigu bus nuspręsta jo prašymą patenkinti – bus pateiktas teigiamas atsakymas bei per 15 minučių į asmens sąskaitą pervesti pinigai. Jeigu bus nuspręsta pasiūlyti kitą paskolos variantą – jis bus aptartas su klientu ir priėmus bendrą nutarimą, patvirtinus naująją sumą, į asmens sąskaitą taip pat galės būti pervedama skolinama pinigų suma.

Norint gauti net ir mažiausią paskolą, klientas turi atitikti kelis pagrindinius reikalavimus. Jis turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 70 metų. Jo mokumo istorijoje neturėtų būti pažeistų finansinių įsipareigojimų, pradelstų mokėjimų ir pan.

„Vivus“ socialinė atsakomybė ir pagalba sportui

Vivus.lt priklauso Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai ir vadovaujasi skaidrios politikos, socialinės atsakomybės principais. „Vivus lt“ taip pat dalyvauja gyventojų švietimo programoje „Skaidrus kreditas“, informuojančioje visuomenę apie finansinę paskolų, kreditų gavimo atsakomybę. Suvokdama save, kaip sėkmingai dirbančią įmonę, „Vivus lt“ pripažįsta poreikį prisidėti prie gražesnės aplinkos ir ateities kūrimo, todėl remia pasirinktą visuomeninę sritį – sportą. 2014 metais „Vivus“ tapo pagrindine Lietuvos olimpinės rinktinės rėmėja, o „LTeam“ įsipareigojo paremti 1 mln. litų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *